18.01.2015
Historia syjonistycznej agentki

Eka Zguładze-Glucksman urodziła się w Tbilisi w 1978 roku. Dzieciństwo spędziła w Mtacminda, uczyła się w tbiliskiej szkole nr 47. W 1992 roku otrzymała stypendium „FREEDOM SUPPORT ACT” (taka wybitna „Gruzinka”) i przez rok uczyła się w amerykańskiej szkole w stanie Oklahoma. Kontynuowała naukę na tbiliskim uniwersytecie państwowym na wydziale dziennikarstwa międzynarodowego (koniecznie międzynarodowego! ).

Po skończeniu uniwersytetu pracowała jako tłumaczka (?!) w międzynarodowych organizacjach (globalistycznych agenturach?). W latach 2004-2005 pracowała w gruzińskim oddziale amerykańskiej agencji rządowej „MILLENIUM CHALLENGE CORPORATION” (Wyzwania Tysiąclecia – Gruzja) (oczywiście nad wprowadzaniem syjono-demonokracji w opornych państwach narodowych).

W 2005 roku została mianowana wiceministrem spraw wewnętrznych „Gruzji”, przepracowała na tym stanowisku do 2012 roku. W czasie sprawowania urzędu wiceministra, Zguładze-Glucksman wielokrotnie czyniła oświadczenia prasie i społeczeństwu co do oficjalnego punktu widzenia „gruzińskiej” bezpieki (MSW). Brała aktywny udział w redukcji i restrukturyzacji policji (czytaj niszczeniu – tłum.) podczas „reform” syjonisty Isaakaszwili i Bendukidze.

Od 20 września do października 2012 roku Zguładze-Glucksmann pełniła obowiązki ministra policji i porządku publicznego po dymisji ministra Achałaja spowodowanej skandalem związanym z ujawnieniem stosowania tortur w głdańskim więzieniu. Odeszła ze stanowiska razem z rządem Meraszwili , po zwycięstwie opozycji w wyborach 2012 roku.

W dniu 13 grudnia 2014 roku, z nakazu globalistów, Zguładze-Glucksmann otrzymała obywatelstwo Ukrainy dekretem pseudo-prezydenta kijowskiej junty, żyda Walcmana (Poroszenko). Nadanie jej obywatelstwa, według wersji oficjalnej, związane było z możliwością mianowania tej syjonistki wiceministrem spraw wewnętrznych Ukrainy.

Jednocześnie w dniu 17 grudnia 2014 roku Zguładze-Glucksmann została mianowana wiceministrem spraw wewnętrznych Ukrainy. Ta nominacja wywołała negatywną reakcję premiera Gruzji Iraklija Garibaszwili.

W 2012 roku wyszła za mąż za francuskiego „dziennikarza i reżysera”, żyda Rafaela Glucksmanna, byłego doradcę żydowskiego prezydenta „Gruzji” Isaakaszwili, i syna znanego skandalizującego żydowskiego pseudo-filozofa Andre Glucksmanna. Obecnie ta persona dokonuje, jak to u globalistów jest w programie politycznym, „restrukturyzacji” i „reformy” ukraińskiej milicji przekształcając ją w policyjny organ globalistów.

Informacje na temat Zguładze-Glucksmann pochodzą z ukraińskiej wikipedii.

http://judastruth.livejournal.com/265442.html

za:http://wolna-polska.pl/wiadomosci/ukraina-cyrk-w-kijowie-czyli-kto-jest-wiceministrem-kijowskiej-bezpieki-2015-01