Tagi

, ,

Trzy sposoby USA na obalenie „dyktatury”
Film prezentuje wyznania ekonomisty Johna Perkinsa z USA, który przedstawia w jaki sposób bankierzy i korporacje międzynarodowe różnymi metodami zniewalają całe państwa i narody świata. John Perkins ma własną stronę internetową http://www.johnperkins.org

18.11.2013
Film „Imperium zła” – masoneria i kto dzisiaj rządzi światem.

27.11.2012
Film „Rotszyldowie. Akcje pod Waterloo” uznawany jest za jeden z trzech głównych propagandowych filmów z okresu Niemiec hitlerowskich (drugi to „Der ewige Jude” – „Wieczny żyd”, zaś trzeci: „Jud Süß” – „Żyd Süß”).

27.11.2012
W 1943 roku w okupowanej przez Niemcy hitlerowskie Francji powstał film pod tytułem „Forces Occultes”, czyli „Ukryte Siły”.
Film wyprodukowała wytwórnia „Nova Films”.

30.09.2012
Idea kryzysu – Nowy Porządek Świata
Historyczny rys i porażający dokument stawiający tezę, że dług bankowy na przestrzeni ostatniego wieku stał się narzędziem kilku bankowców do manipulowania gospodarkami całego świata. Hasło – Globalizacja, ma na celu scentralizowanie systemu finansowego i władzy w jednym miejscu, w jednych rękach.

USA – najważniejsza gospodarka świata, jest teoretycznym bankrutem. 16,2 bln $ długu w prywatnych bankach. Japonia jest bankrutem – 220% PKB. Europa zmierza w tym samym kierunku.

Nowy Porządek Świata to idea ludzi, którzy realizują globalny plan ponad głowami rządów i parlamentów. Sukcesywnie, przez dziesięciolecia. To kilka najważniejszych rodów żydowskich bankierów, starannie dobrani międzynarodowi politycy, magnaci finansowi, agendy wywiadowcze, naukowcy… Prywatne, lojalne stowarzyszenie, wyjęte z poza wszelkiego pojmowania modelu władzy jaki znamy. Coroczne spotkania bez rozgłosu mediów. Zhierarchizowana grupa nieco ponad stu osób (również z Polski), która w większej części nie wie do czego zmierza góra – „oświecone oko” 13 Iluminatów. Słabość zwykłego człowieka, chciwość i strach, stały się odgórnie stymulowane do osiągnięcia zamierzonych celów.
Grupa Bilderberg, o niej mowa, wydzieliła z siebie Komisję Trójstronną i Klub Rzymski (odpowiedzialny za tworzenie UE).

Dekret nr 11110 miał zlikwidować FED – kolebkę globalnego długu i władzy bankierów. Zostało po nim piękne przemówienie jedynego Prezydenta, który przeciwstawił się nieludzkiemu spiskowi.
http://www.iluminaci.pl/iluminaci/dekret-nr-11110

Europa.
Obecnie Viktor Orban (Węgry) i Vaclav Klaus (Czechy) – jedynymi politykami europejskimi, którzy przeciwstawiają się uzależnieniu własnych państw i utraty suwerenności przed tą siłą. Klaus napisał w 2012r. książkę, w której porównuje to co się dzieje w Europie do hitlerowskiego nacjonalizmu. Orban odmówił przymusowego zadłużenia węgrów 15 miliardami Euro z Brukseli. Wejście do strefy Euro, całkowicie pozbawi te kraje głosu. EBC, MFW to europejski FED. Dyktat i nakaz zadłużania poprzez rozliczne nowe prawa (plamki na Słońcu, ocieplenia, ochłodzenia, ruchy tektoniczne, powietrze, cokolwiek właściwie, co może stanowić asumpt do kolejnego opodatkowania i zadłużenia). Koncepcję proekologicznej „religii” Europy stworzyła grupa Bilderberg. Nikt nie wie do czego to zmierza, poza utratą suwerenności narodów.

Brzmi jak fikcja, tylko co zrobić z faktami? Bo jeśli myślisz, że Ciebie nie dotyczą, jesteś w błędzie – postępujące podatki i ustawiczne ograniczanie praw.

Europosłowie z trybuny o grupie Bilderberg:

Oprócz polityki długu, realizuje się politykę strachu. Poniżej fragment wywiadu jednego z najistotniejszych oświeconych umysłów. Najbliższy doradca wielu Prezydentów USA, rzekomo, najwyższy 33 stopień Loży Masońskiej i najwierniejszy poddany Davida Rockefellera. To Brzezińskiemu Rockefeller powierzył kierowanie Komisją Trójstronną. To Brzeziński wraz z CIA utworzył Al Kaidę. Sednem wprowadzania „koniecznych” poprawek przez grupę Bilderberg, jest kreowanie psychozy strachu. Brzeziński nie kryje tego poglądu w licznych publikacjach.

Iran. Wybrane banki sfinansują tę wojnę, po czym odbudowując państwo – zadłużą. Dokładnie jak z Irakiem. Globalny strach wojny, wartością dodaną do przyzwolenia ograniczeń praw społeczeństw. W USA wprowadzono pomimo protestów kongresu „istotną poprawkę” tj. bez powiadomienia i obecności obywatela, policja przeszukuje mieszkania. Podejrzany o choćby abstrakcyjny związek z „terrorem”, może być trzymany w więzieniu na czas nieokreślony. NWO.

Wikipedia nie jest miarodajnym źródłem, ale podano nazwiska polaków w Komisji Trójstronnej:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Komisja_Trójstronna

Monika Olejnik z niedowierzaniem słuchała, co mówi w wywiadzie Janusz Palikot. Zdziwienie narastało z każdym kolejnym zdaniem i może myślała, że to tylko brednie błazna, lecz w wywiadzie nie było bredni. Janusz Palikot przedstawił interesy prywatnej organizacji Davida Rockefellera – Komisji Trójstronnej i jeśli Prezes NBP Marek Belka również figuruje w tej organizacji, nie można tego nazwać skandalem. To zdrada Polski i działanie w interesie obcego imperium bankowego.

Tylko w tym roku, Polska zadłużyła się na 55mld zł. Łączny dług to już 900mld zł, a przed nią miliardy euro podatku klimatycznego nałożonego przez Brukselę.

Wezwanie do przebudzenia

Historia Teorii Spiskowej – 6000 lat kolonizacji – od Edenu do Armagedonu

Iluminaci – Konspiracja, Żadna teoria
Film o masonach. W dzisiejszym świecie jest ich tak wielu a tak mało słyszy się o nich w mediach…