//materiał do uporządkowania

Oligarchowie zainstalowali Woodrowa Wilsona jako amerykańskiego prezydenta w 1912 r., Aby utworzyć Rezerwę Federalną i ustanowić podatek dochodowy, aby spłacić odsetki od długu Nat. Został ponownie zainstalowany w 1916 roku, aby wprowadzić USA do pierwszej wojny światowej, aby stworzyć warunki do drugiej wojny światowej.

To nie przypadek, że Wiek totalnej i wiecznej wojny zbiegł się z wiekiem prywatnej bankowości centralnej. Nie ma lepszego sposobu, aby rząd był w stanie podnieść ogromne długi, niż doprowadzić ludzi do wielkich wojen.

Amerykańskie wejście do pierwszej wojny światowej w 1917 roku było absolutną katastrofą dla całego świata. Jak Woodrow Wilson zepsuł wszystko. Katastrofalne wejście Ameryki w pierwszą wojnę światową, stworzone przez Davida Stockmana warunki do drugiej wojny światowej

How Woodrow Wilson Ruined Everything

How Woodrow Wilson Ruined Everything

Woodrow Wilson i Globalist Oligarchs planowali wprowadzić USA do pierwszej wojny światowej. W 1915 r. Załadowali Lusijanę amunicją i upewnili się, że Niemcy o tym wiedzą, aby Niemcy ją zatopili. Niemcy ostrzegły pasażerów w Nowym Jorku, aby nie wchodzili na pokład

Bez amerykańskiego wejścia do pierwszej wojny światowej jest mało prawdopodobne, aby rewolucja bolszewicka z 1917 r., Finansowana przez Berlin & Wall St, odniosła sukces. Druga Wojna Światowa i Zimna Wojna nie miałyby miejsca Secret Secreties autorstwa prof. Antony Sutton

Bez przystąpienia USA do pierwszej wojny światowej wojna zakończyłaby się impasem, a Europa wróciłaby do granic sprzed wojny. Wersal by się nie zdarzył, a Niemcy nie zostałyby zrujnowane dzięki ogromnym zadośćuczynieniom i hiperinflacji.

Bez dotkliwych reparacji nałożonych w Wersalu i hiperinflacji Republiki Weimarskiej spowodowałyby, że warunki, które pozwoliły Hitlerowi i nazistom na dojście do władzy nigdy by się nie wydarzyły.


Bracia Dulles (John Foster i Allen) odegrali wiodącą rolę w zapewnieniu, że surowe reparacje WERE zostały nałożone na Niemcy w Wersalu

John Foster Dulles: How This Early “Deep-Stater” Harmed America
https://www.thenewamerican.com/print-magazine/item/28299-john-foster-dulles-how-this-early-deep-stater-harmed-america

Dzisiaj: – Goering, Goebbels, Jingoism, War Propaganda & Lies. Szalony Neocon Nutjobs, który kontroluje Wielką Brytanię, mocno naciska na WW3 z Rosją. Rządzące elity zawsze oszukiwały zwykłych ludzi strachami i bezczelnymi kłamstwami.

Tajna historia: musisz obejrzeć film dokumentalny o wojnach ostatnich 100 lat. Wszystkie wojny to wojny bankowe

All Wars Are Bankers’ Wars

Wyjaśnienie systemu Petrodollar i wojen Petrodollar

The Petrodollar System and the Petrodollar Wars Explained
http://ian56.blogspot.com/2017/06/the-petrodollar-system-and-petrodollar.html

Twój kompleksowy przewodnik po mistyfikacji Russiagate. Russiagate nie ma nic wspólnego z jakąkolwiek Rosją wtrącającą się w USA, innymi wyborami lub „obalaniem demokracji”. Chodzi o pieniądze i władzę – czy nie zawsze?
.https://pbs.twimg.com/media/EJAuE5fWsAEaPW_.jpg

Your Comprehensive Guide To, And History Of, The Russiagate Hoax
http://ian56.blogspot.com/2018/02/your-comprehensive-guide-to-and-history.html

Zapewne c.d.n.