// poniższy tekst jest tłumaczeniem a’Google z linku
http://xn—-8sbeybxdibygm.ru-an.info/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B8/%D0%B8%D0%B7%D1%80%D0%B0%D0%B8%D0%BB%D1%8C-%D0%BC%D0%B8%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D0%B9-%D1%86%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%80-%D0%BF%D0%BE-%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B3%D0%BE%D0%B2%D0%BB%D0%B5-%D1%87%D0%B5%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B5%D1%87%D0%B5%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%BC%D0%B8-%D0%BE%D1%80%D0%B3%D0%B0%D0%BD%D0%B0%D0%BC%D0%B8/

23 lutego 2019

W Turcji, ma miejsce naprawdę szokujące wydarzenie, Turcy nieludzko usuwają narządy od dzieci syryjskich imigrantów, gdy są jeszcze żywe.

Następny film, który został wcześniej usunięty z YouTube, pokazuje dziewczynę w wieku około trzech lat. Dziewczyna krzyczy, jakby wiedziała, co się stanie, gdy dwóch demonicznych ludzi niesie ją w ramionach , podobno inni Turcy są demonami w pokoju, aby usunąć narządy. W tym pokoju znajduje się wiele worków na śmieci z częściami ciał z ciał innych dzieci zabitych w ten sam sposób.
Libańska gazeta ad-Diyar poinformowała, że ​​władze tureckie transportowały małe dzieci i rannych Syryjczyków wjeżdżających do Turcji w szpitalach w Antalyi i Iskenderun w samochodach kontrolowanych przez turecką policję i agencje wywiadowcze.

U rannych Syryjczyków po znieczuleniu organy ciała są usuwane, a następnie zabijane i pozostawione do pochowania na granicy z Turcją lub gdzie indziej.

Według gazety w krajach europejskich handel ten jest od dawna znany. Rzeczywiście, syryjscy lekarze, którzy przybyli z Niemiec , Francji i Belgii, aby zająć się rannymi, stwierdzili, że jedzie do tureckich szpitali, ale napotykają przeszkody w gromadzeniu dodatkowych informacji.

Gazeta ad-Diyar podkreśla, że ​​FSA, Ext Federal Security Service powoduje masowe bombardowania w syryjskich szpitalach, niszcząc sprzęt medyczny i zapasy. Dlatego Syryjczycy z regionu Aleppo lądują w tureckich szpitalach, ignorując niebezpieczeństwo.

Nie wiemy jednak, w jaki sposób FSA, we współpracy z niektórymi syryjskimi karetkami pogotowia ratunkowego , transportuje rannych do tureckich szpitali, w których odbywa się pobieranie narządów i handel nimi. Wiele znalezionych ciał nie ma narządów, takich jak oczy, nerki itp.

H ad-Diyar, pokazuje, że niektórzy tureccy lekarze potwierdzili, że spośród 60 000 rannych cywilów i żołnierzy sprowadzonych do Turcji narządy zostały usunięte z 15 622 osób. których ciała odesłano z powrotem do Syrii w celu pochowania.

We wrześniu 2009 r. Nowojorska policja zneutralizowała gang przestępców, Żydów według narodowości, którzy handlowali porwaniem i handlem narządami. Rabin Levi-Yitzhak Rosenbaum z Brooklynu (Nowy Jork) został mianowany przywódcą tego etnicznego gangu przestępczego, nazywany „Kosher Nostra” („koszerny biznes”).
Badanie przeprowadzone przez Interpol ujawniło, że dzieci algierskie zostały uprowadzone w miastach położonych w zachodnich regionach Algierii . Następnie zostali przetransportowani do Maroka, gdzie miejscowi „chirurdzy” usunęli nerki od dzieci. Następnie wybrany „materiał” został przemycony za granicę i do Izraela, gdzie został sprzedany w cenie od 20 do 100 tysięcy dolarów za nerkę.
W rezultacie pięciu amerykańskich rabinów, trzech burmistrzów miasta i dwóch członków Zgromadzenia Ustawodawczego w New Jersey zostało aresztowanych przez funkcjonariuszy FBI. Aresztowania były wynikiem dwuletniego „międzykontynentalnego” dochodzenia – od Stanów Zjednoczonych po Szwajcarię i Izrael – licznych przypadków korupcji, szantażu politycznego, prania pieniędzy i handlu narządami ludzkimi.

ŻYDZI I CZARNA TRANSPLANTOLOGIA.
Medyczne znaczenie okupacji Ukrainy: „zasoby ludzkie” organów „ukraińskich Gojów”?

Według Bloomberga pobrano organy od „Gojów” z Azerbejdżanu, Białorusi, Brazylii, Mołdawii, Nikaragui, Peru, Rumunii, Turcji, Uzbekistanu, Ukrainy, Filipin, Południowej Afryki, Ekwadoru W 2009 r. Ukraiński pisarz Wiaczesław Gudin oskarżył Izrael o porwanie 25 tys. Ukraińskie dzieci oraz w pobliżu ambasady Izraela w Kijowie odbyła się masowa demonstracja pod hasłem: „Ukraina to nie Strefa Gazynie możesz nas schwytać. ” W 2015 r. Szef społeczności żydowskiej w Charkowie Eduard Chodos powiedział, że głównym rezultatem „rewolucji godności” jest to, że „306 deputowanych Rady Najwyższej ma prawo do obywatelstwa izraelskiego. Tacy są prezydent, premier i mówca. ” Na tym tle gwałtownie wzrosła liczba narządów od oszukanych obywateli byłej Ukrainy. 3 grudnia 2009 r. W Kijowie głośno oskarżono o porwanie ukraińskich dzieci. Ukraiński filozof i pisarz Wiaczesław Gudin na spotkaniu akademii oskarżył Izrael o to, że w ciągu dwóch lat ponad 25 tysięcy ukraińskich dzieci padło ofiarą „polowania na narządy”.

Na poparcie swoich słów Gudin opowiedział historię obywatela Ukrainy, który udał się do Izraela w poszukiwaniu 15 ukraińskich dzieci adoptowanych przez miejscowe rodziny. Według źródła nie można było znaleźć dzieci, a ślady śledztwa doprowadziły go do izraelskich szpitali. Dzieci zdawały się wyparować. Nigdzie ich nie ma, najnowsze dokumenty z ukraińskich dzieci giną w … szpitalach. Goodin powiedział, że tego rodzaju informacje powinny być dostępne dla wszystkich Ukraińców, aby znali prawdę. Co stało się z dziećmi, które to zrobiły i dochodzenie powinno było się zorientować, jednak śledztwo nie zostało przeprowadzone przez oficjalne organy, wiadomość na izraelskich stronach została skasowana.

UKRAINA, 2007. W 2007 r., Po wybuchu skandalu na Ukrainie, winowajcą był obywatel Izraela Michael Zis, oskarżony o „czarną” transplantologię. Zis został zatrzymany 13 października 2007 r. W Doniecku na wniosek funkcjonariuszy organów ścigania, którzy oskarżyli go o rekrutację dawców do przeszczepiania narządów ludzkich. Jednak ten żydowski „biznesmen” został zabrany do Izraela po interwencji Julii Tymoszenko , a po przybyciu do Tel Awiwu Zis został zwolniony. Należy zauważyć, że żydowska „czarna transplantologia” ze wspólnikami do tego czasu „napełniła już rękę” Serbami i Palestyńczykami.

1998-2008, SERBIA, KOSOWO. Od kilkudziesięciu lat Izrael jest aktywnie zaangażowany w „szeroko znany w wąskich kręgach” i rynku transplantologii, który jest zamknięty dla publiczności, gdzie można zmienić „zużyty narząd” za dobrą opłatą i bez kolejki. Rynek ten był szczególnie aktywny w latach 1998–1999. przejęte organy zostały wysłane przez Serbów, co było osobiście wplątane przez „lidera Partii Demokratycznej Kosowa” Hashima Thaci, który otrzymał przydomek „Wąż” za swoje okrucieństwo, a następnie został „premierem”.

„Prawa cara”: rabin z osady Icchhar zezwolił na zabijanie Gojów i ich dzieci
9 listopada 2009, 07:41
W swojej nowej książce szef jesziwy „Od Yosef Hai” Icchak Shapiro pyta: „Kiedy Żydowi wolno zabijać Gojów (nie-Żydzi) ? ”i odpowiada: prawie zawsze. Nawet jeśli mówimy o bardzo małych dzieciach.
O książce „Torat Melekh” („Prawa króla”), wydanej w osadzie Icchhar, mówi dziś gazeta „Maariv” (autor artykułu: Roy Sharon). O tej skandalicznej książce wspominano także dziś w porannej recenzji prasowej stacji radiowej Kol Israel.

Książki „Prawa cara” nie można znaleźć na półkach zwykłych sklepów ani w katalogach materiałów drukowanych, jednak już uzyskała pozytywne recenzje od liderów prawicowego obozu, pisze Maariv. Na pierwszej stronie książki publikowane są recenzje rabinów Icchaka Ginzburga, Dow Liora, Jacka Józefa i innych.

Ta praca jest dystrybuowana przez Internet, można ją również kupić w jesziwie, której przewodniczy Icchak Shapiro. Według Maarivy taca z tą książką jest wyświetlana podczas publicznych wydarzeń organizowanych przez wspólnotę religijną. W szczególności pod koniec ubiegłego tygodnia został sprzedany w Jerozolimie podczas wiecu z okazji 29. rocznicy zabójstwa rabina Meira Kahane. 230-stronicowy „Przewodnik zabijania” (jak nazywa się tę książkę w Maariva)

Ma’ariv zauważa, że ​​autor potwierdza swoje wnioski cytatami z Tanacha i Kodeksu Prawa Żydowskiego. Korzysta z pracy rabina Szaula Izraela i Cooka.

Autor zaczyna od przypomnienia, że ​​istnieje zakaz zabijania Gojów, ale wkrótce zaczyna rozważać sytuacje, w których jest to dozwolone. Przypomina, że ​​Żyd musi monitorować przestrzeganie Siedmiu Przykazań synów Noego. „Kiedy zabijamy Goja, który naruszył przykazanie, nie ma na to zakazu” – pisze autor i podkreśla, że ​​morderstwo w tej sprawie jest możliwe tylko po wydaniu odpowiedniego orzeczenia sądowego.

Zabójstwo nie-Żyda, według rabina, jest również możliwe, jeśli „stanowi zagrożenie dla narodu IzraelaCo więcej, należy zabić „goya”, nawet jeśli chodzi o „nie-żydowskiego sprawiedliwego człowieka na świecie, który nie jest winny sytuacji.”

Rabin mówi również, że nie-Żyd może zostać zabity, jeśli zabije Żyda.

Wreszcie, Yitzhak Shapiro rozważa sytuacja, w której wolno zabijać „dzieci złoczyńców”. Mówi, że można to zrobić, jeśli jest to jasne: gdy dorosną, nie będą w stanie wzmocnić narodu żydowskiego. Dozwolone jest zabijanie dzieci przywódców nieżydowskich w celu zwiększenia presji na ich rodziców, stwierdził w swojej książce

Maariv gazeta Twierdzi, że Icchak Shapiro nigdy nie używa słowa „Arab” lub „Palestyńczyk”. Ale w publikacji w gazecie znajduje się zdanie: „Ten, kto jest w temacie, zrozumie”.

Publikacja w Maarive wywołała już ożywioną dyskusję na izraelskich forach internetowych. Niektórzy komentatorzy oskarżają dziennikarzy o tę publikację o podżeganie do nienawiści do religijnych Żydów . Inni twierdzą, że rabin Icchak Shapiro mówi tylko w swoim własnym imieniu, a niewielu wierzących Żydów zgadza się z jego wnioskami.

Chociaż gazeta Maariv twierdzi, że książkę Icchaka Shapiro można zamówić online, nie jest to takie proste. Jesziwa „Od Yosef Hai” nie ma strony internetowej. W bibliotekach internetowych z literaturą religijną w języku hebrajskim rzeczywiście znajduje się książka „Torat Melekh”, ale ma ona także innych autorów, tom i treść.

Były minister bezpieczeństwa wewnętrznego i były szef Shabak Avi Dichter powiedział dziś w Radio Sieve Bet, że organy ścigania są zobowiązane do zbadania działalności rabina Icchaka Shapiro i podjęcia odpowiednich działań.
Źródło „Law of the King” – http://palm.newsru.co.il/israel/09nov2009/tora_001.html